fotazlogiem

target

historia

KMD Developer to dynamicznie rozwijająca się firma w branży budowlanej, swoje korzenie posiada w Wielkopolsce. Jej historia rozpoczyna się w roku 1989 kiedy to jeden ze współzałożycieli i wspólników rozpoczął działalność w branży recyclingu odpadów.

Kompetencje, znajomość i analiza rynków oraz upór w dążeniu do celu zaowocowały licznymi sukcesami, do najważniejszych należą rozwój i rozbudowa sieci spółki w Wielkopolsce, nieustannie wzrastająca liczba zatrudnionych pracowników, wzrost kapitału zakładowego spółki, czy rozwój wykorzystywanych technologii.

 

 

W 2005 roku firma KMD działająca w branży recyklingowej przechodzi fuzję i zostaje sprzedana światowemu potentatowi branży, co pozwoliło na jeszcze większą jej ekspansje poza rynki lokalne. W 2006 roku Zarząd spółki KMD postanowił rozpocząć działalność w nowej branży - budowlanej, opartej przede wszystkim na budowie osiedli domów jednorodzinnych. Z przyczyn ekonomicznych i praktycznych mających na celu dynamiczny rozwój spółki Zarząd zdecydował o podjęciu współpracy z partnerem posiadającym wieloletnie doświadczenie oraz zaplecze w branży budowlanej, czego efektem jest powstanie nowej spółki KMD Developer

zakres

zespol

Celem nowo powstałej spółki jest wyjście naprzeciw ludziom, którzy chcą żyć w zgodzie z naturą, cenią wartość rodzinnej miłości a przede wszystkim chcą odpoczywać w spokoju i harmonii a coraz to bardziej wzrastająca szybkość życia i codzienne zajęcia nie pozwalają z uwagi na brak czasu i pogoń za codziennością na budowę własnego domu czy mieszkania. Zarząd spółki wchodząc naprzeciw oczekiwaniom ludzi, którzy marzą o zakupie własnego domu lub mieszkania postanowił pomóc w realizacji marzeń i rozpoczął w 2010 inwestycje budowy osiedla domów jednorodzinnych.

 

 

Zespół nowo powstałej spółki stanowi wykwalifikowany personel posiadający doświadczenie w branży, liczne szkolenia i wdrażanie najnowszych technologii pozwalają na ciągłe podwyższanie standardów wykonywanych inwestycji.

Zarząd spółki stanowią osoby dbające o jak najwyższą jakość oferowanych rozwiązań i usług a także o kompetentny i rozwijający się zespół. Wszystko to owocuje wynikami i osiąganiem zamierzonych celów, co sprawia, że nasi klienci otrzymują od nas to czego oczekują!

 

 

 

 

Nowa inwestycja domów i mieszkań Poznań, ul. Gabszewicza zapewnia ciszę, spokój, bliskośc lasów oraz  szybki dojazd do Centrum.

W okolicy inwestycji znajduje się Szkoła podstawowa, przedszkole i gimnazjum. Dodatkowym atutem jest bliskie położenie boisk, sklepów, aptek i lasów.

Szukasz ciszy i świeżego powietrza? Potrzebujesz bliskości miasta? U nas spełnisz oba warunki Zapraszamy!